Update Coronavirus 13-03-2020

Beste ouders/verzorgers,

We hebben met z'n allen een intensieve week achter de rug en het lijkt erop dat er nog meerdere gaan komen. Vooralsnog zullen de scholen open blijven en dat betekent dat ons team zich ook volgende week weer gaat inspannen om het onderwijs zoveel mogelijk door te laten gaan.

Wij ervaren vanuit ouders veel steun voor de inspanningen die we doen en daarvoor wil ik u bedanken. We hopen ook volgende week weer op uw begrip en medewerking te mogen rekenen. Met klem vraag ik u ook uw kind(eren) met verkoudheidsklachten (weer) thuis te houden.
Zoals eerder vermeld zal ik zondagmiddag weer met een corona-update voor maandag komen. Mocht er eerder nieuws zijn, dan meld ik me natuurlijk al eerder via email.

Voor nu wens ik u, namens alle collega's, een fijn -maar vooral ook gezond- weekend!

Met vriendelijke groet,

Harold Jacobs,
directeur brede school Heuvelrijk.